Zakończył się Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa na Półwyspie Helskim

Od wtorku 7 lutego aż do 14 lutego trwał Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa na Półwyspie Helskim. Było to specjalne wydarzenie, w którym udział brały małżeństwa. W tym roku zaproszenie skierowane było do żon i mężów już po raz 8. w historii.

Wyjątkowe spotkanie małżonków w Jastarni

Małżonkowie spotkali się w trzech miejscowościach na Półwyspie Helskim. Mowa o Jastarni, Kuźnicy oraz Jantarze. W tych miejscach spotkali się małżonkowie nie tylko z regionu, ale tak naprawdę z różnych zakątków całego świata. W tym roku impreza odbywała się pod hasłem „Czas na miłość”. W tym roku spotkania małżeńskie odbywały się przez cały tydzień, a ich zwieńczeniem były walentynki i właśnie we wtorek, dnia 14 lutego zakończył się tegoroczny Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa.

Uczestnicy pierwszego dnia spotkali się na Mszach świętych w Jastarni, Kuźnicy oraz Juracie. W następnych dniach mogli korzystać z różnorakich warsztatów i zajęć. Wśród nich były np. warsztaty psychoedukacyjne, na których obecni byli także psychoterapeuci ze Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Warto dodać, że małżeństwa podczas tego pobytu korzystali także z różnych atrakcji jak np. kąpiel w morzu, a także pobyt w saunie. Na końcu tej imprezy wyróżniono także 6 małżeństw, które otrzymały medal za bycie najbardziej aktywnymi małżeństwami podczas tegorocznego Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa.