Atrakcje niedaleko Jastarni – Motylarnia we Władysławowie

Turyści, którzy mają zamiar spędzić urlop nad polskim morzem, z całą pewnością chcą skorzystać także z innych atrakcji. Taką opcję umożliwia Jastarnia i tutejsze okoliczne miejscowości. Jedną z ciekawych atrakcji dla turystów, które znajdują się niedaleko jest największa motylarnia w Polsce, a więc Motylarnia Władysławowo.

O największej motylarni w Polsce

Motylarnia Władysławowo to największe tego typu miejsce w skali całego kraju. Osoby, które tutaj się wybiorą, na pewno się nie zawiodą. Czego dokładnie można się spodziewać po wizycie w tym miejscu?

Przede wszystkim w Motylarni Władysławowo można spotkać wiele motyli i to różnego rodzaju. Od tych klasycznych po najbardziej egzotyczne – łącznie jest ich kilkadziesiąt, a niektóre osobniki potrafią rozłożyć skrzydła na 30 cm. Przygotuj się na to, że motyle mogą usiąść na Tobie – na ramieniu, na głowie, czy też na innych miejscach, co jest bardzo przyjemnym doznaniem.

Na terenie obiektu znajdują się wykwalifikowani przewodnicy, którzy powiedzą Ci wszystko o tym miejscu, jak i o motylach. Odwiedź Motylarnie we Władysławowie i przekonaj się, że naprawdę było warto.