Pobicie w Gdyni: w jednym z mieszkań na ulicy Morskiej znaleziono zwłoki 40-latka

Późnym wieczorem w poniedziałek, w jednym z apartamentów na ulicy Morskiej w Gdyni, odkryto ciało 40-letniego mężczyzny. Wstępne ustalenia sugerują, że przemoc fizyczna mogła być bezpośrednią przyczyną jego śmierci. Policja zatrzymała cztery osoby w związku z tym tragicznym incydentem, chociaż do tej pory nie postawiono żadnych oficjalnych zarzutów.

Informacja o odnalezieniu ciała mężczyzny w mieszkaniu przybyła do służb około 23.00. Powiadomienie zawierało szczegół, że zwłoki znajdują się w budynku mieszkalnym przy ulicy Morskiej. Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia, odpowiednie jednostki policyjne zostały skierowane na miejsce.

Jolanta Grunert, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Gdyni, poinformowała o pracy grupy śledczej pod nadzorem prokuratora oraz technika kryminalistycznego na miejscu zdarzenia. Wszystkie ślady zostały zabezpieczone i stwierdzono, że mężczyzna prawdopodobnie padł ofiarą pobicia, które zakończyło się śmiercią. W trakcie początkowego śledztwa, cztery osoby zostały zatrzymane. Więcej szczegółów dotyczących okoliczności tego tragicznego incydentu jest obecnie ustalanych przez policję.

Według naszych źródeł, jedną z zatrzymanych osób jest partnerka nieżyjącego mężczyzny. Pobicie miało miejsce podczas domowej imprezy. Choć cztery osoby są w areszcie, na razie nie postawiono żadnych konkretnych zarzutów. Prokuratura nadal czeka na definitywne orzeczenie lekarza sądowego dotyczące przyczyny śmierci 40-latka. Trwa także przesłuchanie świadków.