Nadchodzi 4. edycja Salt Wave Festival

Z całą pewnością Salt Wave Festival jest jednym z tych wydarzeń, na które czekają mieszkańcy nadmorskich miejscowości, jak i turyści. W tym roku ponownie odbędzie się ono na lotnisku w Jastarni w dniach 4-5 sierpnia. Już teraz w sprzedaży znajdują się bilety na to wydarzenie.

O Salt Wave Festival

Od kilku lat na Półwyspie Helskim organizowany jest Salt Wave Festival. I od samego początku wydarzenie to cieszy się ogromną popularnością. Na pewno wpływa na to klimat tej imprezy, ponieważ uczestnicy są otoczeni piaszczystymi plażami, morzem i lasami. Jest to więc w pełni unikatowe miejsce.

Tegoroczna edycja Salt Wave Festival będzie już 4. edycją w historii. Na ten moment nie znamy dokładnych uczestników i artystów, którzy pojawią się na wydarzeniu. Wiadomo jednak, że na portalu Eventim można zakupić bilety na to wydarzenie. Co ciekawe, za darmo mogą wejść dzieci do szóstego roku życia. W sprzedaży dostępne są zarówno bilety na pole namiotowe, jak i droższe bilety FAV TIX. Bilety na pole namiotowe kosztują obecnie 139 złotych, z kolei bilety FAV TIX kosztują 199 złotych.

Gdy tylko pojawią się informacje o artystach, którzy wystąpią na Salt Wave Festival, to postaramy się jak najszybciej o tym poinformować.