Agresywny włamywacz groził mieszkańcom domu we Władysławowie

We Władysławowie wystąpił przypadek zastraszającego ataku, w którym nożownik wtargnął do prywatnej nieruchomości. Groził śmiercią kobiecie, która była w domu. Mężczyzna, który ma 43 lata, został zatrzymany przez policję.

Okoliczności tego zdarzenia miały miejsce podczas nocy z 14 na 15 lutego 2024 roku. Jak poinformował naszą redakcję jeden z naszych czytelników, domownicy zostali napadnięci przez intruza, który wszedł do ich domu przy Drodze Chłapowskiej przez okno.

Wewnątrz rezydencji przebywały dzieci, ich matka i jej partner. Agresor w wieku 43 lat groził swoim ofiarom przy użyciu noża i lekko skaleczył kobietę. Policja została powiadomiona o sytuacji, ale mężczyzna zdążył uciec z miejsca zdarzenia – takie informacje przekazał nam anonimowy informator.

Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku potwierdził zgłoszenie o tym incydencie. „Wczoraj [14 lutego 2014 roku – dop. red.], około godziny 23, funkcjonariusze z komisariatu we Władysławowie udali się do domu na terenie powiatu, gdzie miał miejsce incydent. Według zgłoszenia, mężczyzna zaopatrzony w niebezpieczne narzędzie stwarzał awanturę i odmawiał opuszczenia posesji”, poinformowała aspirant sztabowy Joanna Samula – Gregorczyk. „Policjanci na miejscu ustalili, że 43-letni mieszkaniec powiatu puckiego wybił szybę okienną i wtargnął do wnętrza domu, gdzie kontynuował swoje agresywne zachowanie” – dodała.