Agresja w centrum handlowym Gdyni: 22-latek hospitalizowany, poszukiwany sprawca bójki

W Gdyńskim centrum handlowym doszło do zdarzenia, które poruszyło lokalną społeczność. W piątkowy wieczór, podczas gdy tłumy dokonywały ostatnich przedświątecznych zakupów, policja została wezwana na miejsce. Co więcej, okazało się, że przyczyną była awantura pomiędzy czterema mężczyznami, która szybko przerodziła się w brutalną bijatykę.

Jednym z głównych aktorów tego niepokojącego incydentu był 22-letni mężczyzna. Skutkiem rękoczynów stało się jego pobicie i konieczność przewiezienia go do szpitala. Policja jest obecnie na tropie osób odpowiedzialnych za ten akt przemocy.

Echa tej krwawej bójki w centrum handlowym rozbrzmiewały przez całą Gdynię. Wydarzyło się to w piątek, około godziny 19.00, kiedy to sklepy pełne były klientów zatopionych w świątecznym szale zakupów. Z informacji uzyskanych od młodszego aspiranta Marka Kobiałko z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni wynika, że konflikt wybuchł pomiędzy czterema mężczyznami. Jeden z nich doznał obrażeń głowy i musiał zostać natychmiast przetransportowany do szpitala przez wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego.