Uroczyste otwarcie nowej placówki sieci Komfort w Rumi – już 23 listopada

W najbliższy czwartek, 23 listopada, odbędzie się oficjalne otwarcie najnowszego sklepu sieci Komfort, usytuowanego w Rumi na ulicy Grunwaldzkiej pod numerem 110a. Położony w dogodnej lokalizacji sklep zapewni swoim Klientom dostęp do ogromnej ilości produktów niezbędnych do kompleksowego wyposażenia domu, mieszkania czy tarasu.

Nowa placówka sieci Komfort ma do zaoferowania aż 2 500 metrów kwadratowych powierzchni sprzedażowej. Klienci będą mogli skorzystać z gotowych aranżacji dla kuchni oraz łazienek, które pojawią się w sklepie. Z pewnością zainspirują one wiele osób do zmian we własnym wnętrzu.

Sklep będzie funkcjonować według konceptu KOMFORT HOME. Oznacza to, że Klienci będą mieli możliwość przeprowadzenia całego procesu remontowo-aranżacyjnego w sposób kompleksowy i przyjemny. Oferta sklepu obejmuje produkty z asortymentu łazienek, płytek, kuchni, podłóg, dywanów, drzwi, mebli, oświetlenia oraz dekoracji.

W sklepie dostępni będą profesjonalni Opiekunowie Klienta oraz projektanci oferujący swoje usługi. Klienci będą mieli możliwość umówienia montażu lub dostawy zakupionych produktów. To wszystko, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi, niezależnie od budżetu Klienta.

Na uroczyste otwarcie placówki sieci Komfort w Rumi planowane są liczne atrakcje. Już dziś warto zarezerwować sobie czas na to wyjątkowe wydarzenie!