Przygoda na plaży w Jastarni: Audi z tablicą CLI staje się internetowym hitem

Jednym z najnowszych wirusów internetowych jest zdjęcie srebrnego samochodu marki Audi z tablicą rejestracyjną CLI. Znaleziono go na plaży w Jastarni, co stało się tematem do wielu memów i żartów w sieci. Ta niespotykana sytuacja dotyczy pojazdu zaparkowanego na piaszczystej plaży, który stał się gwiazdą wśród użytkowników internetowych. Zdjęcie auta podzieliło sieć, pojawiając się na setkach różnych grup.

Do zaskakującej sytuacji odnoszą się komentarze internautów. „Lipno i wszystko jasne” – to jedna z wielu reakcji na nietypową sytuację. Inny użytkownik sieci skwitował sprawę słowami: „Tu nie ma tablic, jak w Oświęcimiu, ale też jest zaj…”. Niektórzy nawet zastanawiali się, czy można było zaparkować jeszcze bliżej morza.

Z relacji jednego ze świadków wynika, że pomimo prób pomocniczych, samochód nie mógł ruszyć z miejsca. W akcji ratunkowej użyto łopat i siły ludzkich rąk, niemniej jednak audi utknęło bezpowrotnie w piasku. Według tego samego świadka, kierowca prezentował spokój mimo rosnącego zainteresowania i liczby robionych zdjęć. Możliwe jednak, że doświadczał pewnej dawki stresu, związanej z nagłą popularnością swojego samochodu.