Propozycje zimowych atrakcji w Gdyni – korzyści dla uczniów podczas ferii

Zgodnie z tradycyjnym podejściem, instytucje kulturalne, ośrodki edukacyjne i sportowe przygotowują dla uczniów bogaty zestaw aktywności na czas ferii zimowych. W propozycjach tych miejsca można znaleźć wiele bezpłatnych zajęć. Dodatkowo przygotowano promocje i specjalne oferty. Przeczytajcie, co można robić i kiedy.

Centrum Sportu w Gdyni serdecznie zaprasza wszystkich, którzy spędzają czas zimowych ferii w tym mieście, na Gdyńskie Lodowisko oraz na Ślizgawkę znajdującą się w Parku Centralnym. Oba te miejsca działają w ramach specjalnej oferty. Na miejscu istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia łyżew po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej. Uczniowie posiadający Kartę Mieszkańca Gdyni za jazdę trwającą godzinę na Gdyńskim Lodowisku zapłacą 8 zł. Z kolei za wejście na jednorazowy seans na Ślizgawce w Parku Centralnym pobierana jest opłata wynosząca 5 zł.

Promocyjne ceny obowiązują od 9:30 do 14 przy korzystaniu z obiektu, który jest umiejscowiony na parkingu pomiędzy halą sportowo-widowiskową Polsat Plus Areną Gdynia a centrum handlowym Riviera. W Parku Centralnym promocje dotyczą godzin od 10 do 14. Osoby, które skorzystają z Gdyńskiego Lodowiska i będą posiadać ważny bilet, mogą liczyć na rabaty i promocyjne ceny w centrum handlowym Riviera.