Policja szuka kobiety, która zapłaciła skradzioną kartą w restauracji w Jastarni

Odszukanie potencjalnej złodziejki – to główny cel policyjnych działań prowadzonych przez Komisariat Policji w Juracie. Śledztwo dotyczy incydentu, do którego doszło w jednym z lokali gastronomicznych na ulicy Mickiewicza w Jastarni – tam, według zgromadzonych dowodów, nieznana osoba dokonała płatności za pomocą karty bankowej, do której nie miała praw.

Niespodziewane wydarzenia miały miejsce 30 czerwca 2023 roku. W jednym z restauracyjnych lokali w Jastarni doszło do serii transakcji dokonanych za pomocą skradzionej karty płatniczej. Te niepokojące zdarzenia zostały odnotowane w krótkim czasie między sobą.

Na potrzeby śledztwa mundurowi przeprowadzili analizę dostępnych nagrań z monitoringu. Na ich podstawie ustalili, że istotną rolę w całym zdarzeniu mogła odegrać nierozpoznana dotąd kobieta – wyjaśnia asp. szt. Joanna Samula-Gregorczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku. Teraz, zaprezentowany publicznie przez policję, jej wizerunek ma pomóc w ustaleniu jej tożsamości. Komisariat w Juracie prosi wszystkich, którzy mogą rozpoznać tę osobę, o kontakt i pomoc w śledztwie.