Memoriał Szymka: Ogniste starcia młodzików NTS-u w Jastarni

Rozpoczęcie ostatniego weekendu września i początek października 2023 roku przyniosły ze sobą wyjątkowy okres dla młodych zawodników NTS-u. Zaangażowali się oni w emocjonujące spotkania sportowe w ramach Memoriału Szymka – tradycyjnego turnieju, który co roku ma miejsce w malowniczej Jastarni.

Na boisku rywalizowało ze sobą kilka zespołów. W tym roku turniej zgromadził trzy drużyny z Jastarni, dwie ekipy ze Szczecina, dwa zespoły z Milicza oraz dwa z Nakła. Nietypowo dla takich zawodów, każde rozgrywane spotkanie składało się z dwóch setów, niezależnie od osiągniętych wyników.

Dodatkowym elementem podkreślającym unikalność tego turnieju była decyzja organizatorów o niewypisywaniu wyników. Wszyscy uczestnicy byli traktowani równo – każda drużyna zajmowała pierwsze miejsce. To pokazuje, że Memoriał Szymka to przede wszystkim impreza sportowa, która promuje zdrową rywalizację i koleżeńską atmosferę.

Zawodnicy z Nakła mieli szansę wziąć udział w kilku wartościowych meczach. Te spotkania były dla nich świetną okazją do przygotowania się do nadchodzącego sezonu ligowego i zdobycia cennego doświadczenia.