28-latka z powiatu puckiego odpowiedzialna za posiadanie narkotyków

Policjanci z powiatu puckiego otrzymali zgłoszenie o nieoczekiwanym znalezisku – saszetce z psychotropowymi substancjami, która została odnaleziona na terenie jednej z placówek edukacyjnych. Oryginalny materiałowy woreczek, który zawierał ponad 10 gramów środków zmieniających stan umysłu, wpadł w ręce mundurowych. Asystent sierżanta Joanna Samula – Gregorczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku, przekazała informacje na temat tego niecodziennego przypadku.

Mundurowi przeprowadzili gruntowną analizę zapisu z monitoringu jednej ze stacji paliw w powiecie puckim. Na tej podstawie udało im się ustalić, że właścicielką barwnej saszetki jest 28-letnia mieszkanka powiatu puckiego. Policjant prowadzący śledztwo rozpoznał kobietę z nagrania. Kobieta ta była wcześniej widziana z saszetką na wspomnianej stacji benzynowej.

Szczegółowa analiza saszetki oraz paragonu ze stacji benzynowej pozwoliła policjantom na ustalenie tożsamości kobiety oraz jej miejsca zamieszkania. Policjantka podkreśla, że dociekliwość oraz skrupulatność funkcjonariusza dochodzeniowego z puckiej komendy przyczyniły się do skutecznego ustalenia szczegółów tej sprawy.