Turysta porównał wakacje w Jastarni do tureckiej Antalyi

Niektóre osoby wahają się, czy okres wakacyjny spędzić w Polsce czy jednak poza granicami kraju. Jeden z turystów postanowił to ocenić na podstawie własnych doświadczeń. Jakie są jego wnioski?

Jastarnia w oczach turysty

Turysta na początku podkreślił, że w Jastarni pojawia się od kilkunastu lat. Zaznacza fakt, że jest to fajne miasteczko, które posiada super plaże. Poza tym narzeka jednak na tłumy ludzi, a także ostatnie ceny. Za dwa tygodnie w trzy osoby w Jastarni łącznie zapłacił on 13 tysięcy złotych.

A jak ocenił on wakacje w Antalyi?

Jeśli chodzi o wypoczynek w Turcji, to zaznaczył on, że przede wszystkim szukał miejsca, w którym miałby wszystko pod nosem. Ceni sobie wygodę i komfort na wakacjach. Dlatego też często nie zważa na ceny. Za 11-dniowy pobyt w Antalyi w trzy osoby zapłacił on lekko ponad 12 tysięcy złotych ze wszystkimi opłatami.

Turysta niestety narzeka na ceny nad polskim morzem. Szczególnie, że Turcja pod wieloma względami w tej samej lub niższej cenie ma do zaoferowania o wiele więcej. Zaznacza on jednak, że i tak jak co roku z chęcią pojawi się w Jastarni i spędzi tutaj urlop z rodziną.