Gdynia przystępuje do lokalnych prac drogowych po zimie

Zima odchodzi w zapomnienie, a miasto Gdynia podejmuje działania naprawcze na swojej infrastrukturze drogowej. Działania te są już widoczne w niektórych miejscach – na przykład w samym sercu miasta, podczas gdy inne obszary doświadczą rozpoczęcia remontów w najbliższej przyszłości. Maj będzie miesiącem, kiedy kierowcy będą musieli przygotować się na liczne przeszkody i utrudnienia w ruchu drogowym.

Na chwilę obecną, najbardziej aktywne miejsce jest centrum Gdyni, gdzie prace są najbardziej intensywne. Na początku bieżącego tygodnia ruszyły prace na ulicy Świętojańskiej oraz na skrzyżowaniu ulic 10 Lutego i Mściwoja, 10 Lutego i Władysława IV oraz 10 Lutego i 3 Maja.

Jeśli nie wystąpią żadne nieprzewidziane okoliczności związane z pogodą, które mogłyby opóźnić naprawy, przewidywane jest, że wszelkie utrudnienia zakończą się w środę, 15 maja.

Oprócz tego, trwają również prace nad odnowieniem nawierzchni na ulicach Poziomkowej i Miętowej. Ze względu na skalę prac, przewiduje się, że zakończą się one dopiero pod koniec miesiąca.